Обмін та повернення товару

Повернення коштів Продавцем здійснюється згідно з раніше обраним Покупцем способом оплати.


Повернення готівки Продавцем Покупцю має бути здійснене не пізніше 10 (Десяти) робочих днів з моменту виставлення вимоги про повернення коштів Покупцем, якщо інші строки не були погоджені Продавцем з Покупцем.


Повернення безготівкової оплати коштів Продавцем Покупцю провадиться на банківську картку Покупця протягом 5 (П'яти) банківських днів, починаючи з наступного банківського дня з моменту виставлення вимоги про повернення коштів Покупцем.


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживача» покупець може заявити про обмін товару належної якості на аналогічний (іншого розміру, забарвлення, форми) протягом 14 днів (без урахування дня покупки) або повернути його, отримавши повну вартість. Обов'язкові умови для обміну/повернення:


  • продукт не використовувався, збережений його товарний вигляд та споживчі властивості;
  • в наявності всі пломби, ярлики, фірмова упаковка та ін;
  • є розрахунковий документ, чек.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:


  • протягом 14 днів придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, обміняти товар на аналогічний при першому надходженні потрібної моделі у продаж, якщо це можливо здійснити протягом 2 місяців, протягом 7 днів отримати назад гроші у розмірі вартості на момент покупки;
  • У разі спірних ситуацій щодо оцінки стану товару магазин вправі призначити проведення експертизи власним коштом. У разі, якщо сумніви продавця офіційно підтверджуються, клієнт відшкодовує вартість експертних послуг та втрачає право на повернення чи обмін товару.